DAVE dave facebook
aktualności

CEDAR Trinity
Nadzór dźwięku

CEDAR Trinity

Przez ponad 20 lat, CEDAR Audio i jego produkty dedykowane były dla działów kryminalistycznych wspierając egzekwowanie prawa i społeczności wywiadowcze w takich dziedzinach jak zwalczanie terroryzmu, walka z narkotykami, cła i kontrole graniczne oraz wywiad wojskowy, a także wypadki powietrzne i dochodzenia w sprawie wypadków morskich. Ostatnio byliśmy świadkami rosnącego wykorzystania produktów firm kryminalistycznych w zakresie nadzoru życia, więc zaprojektowaliśmy specjalny system, który oferuje wszystkie narzędzia potrzebne dla funkcjonariuszy i agentów zaangażowanych w tej dziedzinie.

CEDAR Trinity

Istnieje wiele rejestratorów cyfrowych audio i istnieje wiele systemów redukcji szumów począwszy od wtyczek z niezrównaną mocą CEDAR Cambridge Forensic. Ale - aż do teraz - nie ma nic, co łączy w sobie odsłuch długoterminowy z silną poprawą mowy, nagrywania (z czasem trwania mierzona w latach, a nie dniach), rejestrowania zdarzeń i weryfikacji plików, który gwarantuje, to że żadne ze zdarzeń nie zostało naruszone. Teraz jest...

CEDAR Trinity pozwala jednocześnie monitorować, poprawić i zapisać do ośmiu kanałów audio. Rejestrator jest niewidoczną częścią systemu i jest zawsze aktywny, nawet gdy urządzenie jest w trybie uśpienia lub nie jesteś zalogowany. Co więcej, w celu ochrony przed utratą danych, automatycznie wznowi nagrywanie po restarcie lub po włączeniu komputera. Nie trzeba nawet zatrzymać nagrywania poprzednich wydarzeń. CEDAR Trinity pozwala słuchaczowi powrócić do czasów zainteresowania, do odcinków pętli audio przy jednoczesnym zwiększeniu mowy, i zalogować lub rozpisać te wydarzenia, podczas gdy w dalszym ciągu trwa nagrywanie. Następnie, system pozwala na stopniowe "doganianie" wydarzeń w czasie rzeczywistym, tak aby niczego nie brakowało.

CEDAR Trinity Satellite

CEDAR Trinity Satellite

Oczywiście, że byłoby lepiej, gdyby wielu słuchaczy mogło uzyskać dostęp do każdego z kanałów na żywo, być może niektórzy ludzie monitorują zdarzeń, które wykonują, podczas gdy inni sprawdzić przeszłość. To nie problem. Wiele systemów CEDAR Trinity Satellite można podłączyć do dowolnego komputera CEDAR Trinity, co pozwala wielu użytkownikom na zajęcie każdego ze strumieni audio, czy do monitorowania przychodzącego dźwięku i wykonania w czasie rzeczywistym wzmocnienia mowy, albo słuchania i zwiększania minionych wydarzeń do logowania i transkrypcji.

Weryfikacja pliku

Dla celów dowodowych, Cedar Trinity oferuje również osobne narzędzie weryfikacji, które może sprawdzić integralność każdego projektu lub archiwum.

Szybkość i prostota

Jest to niezwykle rozbudowany system, ale w celu zapewnienia, każdemu uprawnionemu dostępu do jego możliwości, interfejs użytkownika został tak prosto i intuicyjnie skonstruowany, jak to tylko możliwe. Pracownicy nadzoru i eksperci transkrypcji nie potrzebują szczegółowej wiedzy dotyczącej nagrywania lub poprawy monitorowania aby zrozumieć każdą część strumienia audio lub nagrań CEDAR Trinity.

Instalacja

CEDAR Trinity i CEDAR Trinity Satelitte może być zainstalowany na dowolnym odpowiednim komputerze lub dostarczonym wcześniej - zainstalowanym przez CEDAR Audio, wytrzymałym systemie przenośnym.

Cechy ogólne


więcej informacji: www.cedaraudio.com

ul. Dobra 28,
00-344 Warszawa


tel: (+22) 827 48 54
tel/fax: (+22) 826 49 12
Skype: dave-audio
e-mail: dave@dave.pl

Godziny pracy:
Pn. - Pt. 10 - 16

W nagłych wypadkach:
gorąca linia 0-602 296 914
Lokalizacja w googlemaps
CEDAR Audio Ltd HHB Communications Ltd. Pinguin Sadie Studio Audio & Video Ltd Schoeps GmbH Sonosax S.A. Salient Sciences
Strona główna   |   Firma   |   Partnerzy   |   Produkty   |   Nośniki   |   Serwis   |   Pliki
Projekt i wykonanie: golbadesign | English version