DAVE dave facebook

Produkty

Produkty -> Audio Ltd. -> En2 Series
Audio Ltd. CEDAR Audio Ltd. HHB Communications Ltd. Sadie Studio Audio & Video Ltd.
BETSO Sonosax S.A. Salient Sciences Pinguin

DX odbiornik o układzie różnicowym. Kompaktowy. Mocny. Całkowicie niezawodny.

Moc układu różnicowego

DX jest najmniejszym na świecie zasilanym baterią odbiornikiem o układzie różnicowym, która czyni go idealnym do dokumentów lub pracy ENG. Jest wyposażony w dwie anteny, każda podłączony do odbiornika wewnątrz urządzenia.DX automatycznie przełącza się między dwoma odbiornikami, co zawsze umożliwia zapisywanie najsilniejszego sygnału. Oznacza to, że nigdy nie zerwie dźwięku (drop-out), nawet w obszarach budów, gdzie sygnał odbijając się od ścian i przedmiotów metalowych (odbicia) może powodować jego zanik

Zewnętrzne zasilanie

Odbiornik DX może być zasilany zewnętrznie od 6 - 18V DC. Pozwala to na zamontowanie do kamery lub umieszczone w torbie miksera i zasilane z jednego źródła zewnętrznego.

DX odbiornik o układzie różnicowym. Wszechstronna dwukanałowa niezawodność.

Dwa zestawy połączonych odbiorników

Jeśli często znajdujesz się w sytuacji, w której chcesz zarejestrować dwa sygnały (na przykład rozmowę pomiędzy prezenterem i udzielającym wywiadu ), DX2 jest rozwiązaniem. Podobnie jak odbiornik DX, jest to odbiornik o układzie różnicowym, ale z dwoma zestawami wbudowanych połączonych odbiorników, dzieki czemu może obsłużyć sygnał z dwóch nadajników. Urządzenie można podłączyć bezpośrednio do miksera dźwięku, ale jest również wystarczająco mały, aby dyskretnie umieścić go na kamerze wideo. Ponadto, może być również używany jako stereo link do wysyłania wyjście z miksera do profesjonalnego aparatu. To właśnie ta wszechstronność w połączeniu z wyraźnym, ciągłym dźwiękiem sprawia, że ​​DX2 to doskonały wybór dla twórców dokumentalnych, aplikacji ENG i do produkcji wideo HD.

TX transmitte - TX nadajnik kieszonkowy to potężny nadajnik, który nie będzie się wyróżniać w tłumie.

Kompaktowy rozmiar

To niewiarygodnie mały nadajnik kieszonkowy - mierzy zaledwie 63 mm (szer.) x 82mm (wys.) x 20mm (D) - jest także ergonomicznie zaprojektowany, aby moźna było go dyskretnie założyć pod ubranie. Jest łatwy do zaprogramowania, łatwy w obsłudze i zapewnia krystalicznie czysty, profesjonalnej jakości, dźwięk.

Ekonomiczne zasilanie

Nadajnik TX jest zasilany jedną baterią typu AA 1.5V, która zapewnia do 6 godzin ciągłej pracy. Zawiera on specjalnie zaprojektowaną 3,5 mm wtyczkę stereo typu jack, która zapewnia przymocowanie używanych kabli. Złącze zapewnia zasilanie dla większości elektretowych mikrofonów oraz umożliwia wejście liniowe (kompatybilne kable są dostępne).

MX nie-róźnicowy odbiornik. Podstawowy model. Profesjonalny dźwięk.

Niedroga wysoka jakość dźwięku

Niedrogie rozwiązanie dla poziomu podstawowego nagrywania dźwięku lub specjalistów z niewielkim budżetem to MX jednokanałowy odbiornik. Zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku w lekkiej i kompaktowej obudowie. Jest tak niewielki, że może być zamontowany w wielu małych, przenośnych kamerach wideo za pomocą naszego specjalnie zaprojektowanego uchwytu shoe bracket. Jest zasilany przez LR6 1,5 V - bateria alkaliczna AA, więc nie ma problemu nawet przy korzystaniu z kamer, które nie oferują zewnętrznego zasilania w standardzie.

I niezawodny systemu IEM

Odbiornik MX ma zbalansowane elektroniczne wyjście, które można przełączyć na wyjście słuchawkowe, co oznacza, że ​​może być stosowany jako odsłuch douszny (IEM). Jeśli odbiornik jest używany jako IEM, pokrętło nawigacyjne menu przełącza się regulacja głośności.

ul. Dobra 28,
00-344 Warszawa


tel: (+22) 827 48 54
tel/fax: (+22) 826 49 12
Skype: dave-audio
e-mail: dave@dave.pl

Godziny pracy:
Pn. - Pt. 10 - 16

W nagłych wypadkach:
gorąca linia 0-602 296 914
Lokalizacja w googlemaps
Betso CEDAR Audio Ltd HHB Communications Ltd. Pinguin Sadie Studio Audio & Video Ltd Salient Sciences Sonosax S.A.
Strona główna   |   Firma   |   Partnerzy   |   Produkty   |   Nośniki   |   Serwis    
Projekt i wykonanie: golbadesign