DAVE dave facebook

Produkty

Produkty -> CEDAR Audio Ltd. -> DNS1500 - tłumik hałasu dialog
Audio Ltd. CEDAR Audio Ltd. HHB Communications Ltd. Sadie Studio Audio & Video Ltd.
BETSO Sonosax S.A. Salient Sciences Pinguin

DNS1500 - tłumik hałasu dialog

dla produkcji filmowej, dubbingu, OB (zdalne), studia eliminowania szumów i audio śledztw kryminalnych

DNS1000 jest najbardziej udanym produktem tego typu, który był kiedykolwiek wyprodukowany, zainstalowany i używany przez TV, w filmach i w studiach na całym świecie. To czyni inne bezużyteczne wywiady zrozumiałymi, zapisane znaczne koszty w ADR, uratowały dialog w filmach takich jak The Lord of the Rings, Spiderman, Castaway, jak również w wielu innych. To także cenne narzędzie audio dla śledztw kryminalnych, używane do czyszczenia sygnałów audio w laboratorium i podczas nadzoru na żywo.

Dziś DNS1500 aktualizuje styl, projektowanie i wykonywanie swojego poprzednika. Biorąc pod uwagę lepsze obudowy i zaktualizowane procesory, pary idealnej ergonomii DNS1000 o podwyższonej 2-kanałowej wydajności i do 96kHz możliwości dla zwiększenia kompatybilności w dzisiejszych środowiskach dźwiękowych.

Jeśli pracujesz z dialogiem, szybkość, elastyczność i łatwość użytkowania DNS1500 dostarcza rozwiązania problemów z dźwiękiem, których nie mogłeś uprzednio rozwiązać. Co więcej, opóźnienia DNS1500 bliskie zera oznaczają, że nie ma potrzeby poślizgu audio wobec czasu-kodu, dzięki czemu można korzystać z DNS1500 w czasie rzeczywistym na scenie z dubbingiem. Dla lokalizacji inżynierów dźwięku (którzy nie mogą sobie pozwolić na losowy dostęp do materiału) opóźnienie bliskie zera oznacza, że DNS1500 jest prosty do korzystania w wideo i eliminuje potrzebę stosowania klatek wideo z magazynu. Ponadto, kombinacja niewielkiego opóźnienia i 24-bitowej dokładności oznacza, że ​​można pozostawić DNS1500 na stałe w łańcuchu sygnałów bez obawy degradacji sygnału.

DNS1500 jest także cennym narzędziem w dźwiękach śledztw kryminalnych, używany do czyszczenia taśm i nadzoru na żywo. A dźwięki w Laboratorium Kryminalistycznym, DNS1500 może usunąć szum silnika z małych ukrytych rejestratorów, wyeliminować zakłócenia elektryczne i pomagają oczyścić nagrania narażone na niekorzystne akustyki i złe położenia mikrofonów.

Wyróżnienia

W lutym 2005 © Akademia Motion Picture Arts and Sciences ® został uhonorowany starszy inżynier CEDAR, dr Christopher Hicks i Inżynierii dyrektor, Dave Betts, z Technical Achievement Award za zaprojektowanie i wdrożenie CEDAR DNS1000. Standardowe studio do eliminacji szumów tła, takich jak ruch i klimatyzacja, DNS1000 CEDAR wygrał już SSAIRA i PAR nagrody w 2000 i 2001, i został nominowany do nagrody TEC w 2001 roku.

Więcej informacji:

http://www.cedaraudio.com/
ul. Dobra 28,
00-344 Warszawa


tel: (+22) 827 48 54
tel/fax: (+22) 826 49 12
Skype: dave-audio
e-mail: dave@dave.pl

Godziny pracy:
Pn. - Pt. 10 - 16

W nagłych wypadkach:
gorąca linia 0-602 296 914
Lokalizacja w googlemaps
Betso CEDAR Audio Ltd HHB Communications Ltd. Pinguin Sadie Studio Audio & Video Ltd Salient Sciences Sonosax S.A.
Strona główna   |   Firma   |   Partnerzy   |   Produkty   |   Nośniki   |   Serwis    
Projekt i wykonanie: golbadesign